1.04.2006

bahçedeki misafirÜç kardeştiler. Çok uzaklardan geldiler. Günlerce kocaman bir hangarda konakladılar. Orada tanıştık beyefendilerle. Alımlı hemcinslerinin arasında en mahcuplarıydılar. Tuttum ellerinden getirdim bahçeye. Kıyamadık ayırmaya. O gün bugündür yan yana beklemekteler.* Sol alt karedeki menekşeler, çilek saksısı ve sağ üstte görülen limon ağacı bu fotoğrafa sonradan eklendi. Herşey yolunda giderse yaz başında böyle olacak bahçe. Önümüzdeki yılın iki hedefi: Ortaya Rodos mozaikli küçük bir döşeme yapmak ve kayısı ile limon arasına bir hamak germek: )

7 yorum:

 1. Bahçenin içinde bir yerlerde yeşilin tam göbeğinde stratejik bir mekan, yeşilin göbeğine yerleşmek için -eksik mi ne- :)

  YanıtlaSil
 2. kapıya bir de turnike mi koymak gerekecek ne? girenler turnikeyi çevirdiğinde tulumbadan su çeken bir sistem bile yapılabilir böyle giderse baksana...

  terastan "botanik parkı" manzaralı akşam yemeği yememize az kaldı desene... sonra da hamak...

  özgür avukat

  YanıtlaSil
 3. Özgür Bey zaten sözünüz var bana, baharda bir akşam yemeği yenecek ya Dikili'de ya da Ayvalık'ta. Ama hamağı kaptırmam ona göre:)

  YanıtlaSil
 4. Pek yakında :)
  time.

  YanıtlaSil
 5. merhaba izmirdeki arkadaşlarım aklıma geldi sitenize bakınca çok güzel bir bahçe burda oturup çay içiceksin harika www.blogcu.com/dileks

  YanıtlaSil
 6. 16 Nisan Pazar Raporu:
  1. Menekşelerin hepsi boy atmış.
  2. Limon ağacım tutmuş, çiçek açmış. 2 yerinden ayrıca sürgün vermiş.
  3. Çilekler uzamış, her bir fide üzerinde birkaç çilek oluşmuş.
  4. Kötü tırtıllar top böcek olmuş. Sadece bir tanesine rastladık.
  Çok sevindim çoook:)

  YanıtlaSil
 7. kardeşleri ayırmaman cok iyi olmuş, hiç kimse kardeşleri ayırmasın, kardesler ayrılmasın!!(cumleler tanıdık geliyor mu?:))

  YanıtlaSil

Merhaba. Zaman ayırıp düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Yorumlarınız benim için önemli :)
----------------
Hello. Thank you for making the time to share your ideas. Your comments are important for me :)